Sprawdź grafik i dołącz do nas


PONIEDZIAŁEK
pranayama
Iza

joga dla wszystkich
Iza

kurs wprowadzający
Alina

WTOREK
joga od podstaw
Marta

joga dla praktykujących
Ola

joga od podstaw
Monika

ŚRODAjoga dla praktykujących
Ola

joga tematyczna: barki
Ola

joga od podstaw
Iwona

kurs wprowadzający
Alina

CZWARTEK

joga dla wszystkich
Olakurs wprowadzający
Marta

joga dla praktykujących
Iza

joga od podstaw
Iwona

PIĄTEKjoga dla praktykujących
Ola

joga dla rodziców z dziećmi
KlementynaSOBOTA


kurs wprowadzający
Marta

Na wszystkie grupy obowiązują zapisy poprzez panel klienta. Karnety są ważne od pierwszych zajęć. Na kursy obowiązują zapisy poprzez kontakt@karmajoga.pl.

Cennik


Pojedyncze zajęcia
40 zł
Karnet 30 dni - 4 wejścia
130 zł
Karnet 30 dni - 6 wejść
160 zł
Karnet 30 dni - 8 wejść
190 zł
Karnet 60 dni - 12 wejść
310 zł
Karnet 90 dni - 24 wejść
520 zł

Opisy grup


KURS WPROWADZAJĄCY
ruch – koncentracja – rozgrzanie 

Dwumiesięczny kurs wprowadzający do jogi. Skierowany do osób, które chcą rozpocząć przygodę z jogą lub potrzebują uporządkować swoją wiedzę jogiczną. Zapisy na kurs odbywają się co 2 miesiące.

Na zajęciach poznasz podstawowe pozycje w jodze, ich ustawienie oraz działanie. Rozwiniesz świadomość swojego ciała poprzez ruch oraz dobry relaks.

JOGA OD PODSTAW
ustawienie – rozciągnięcie – radość 

To zajęcia dla osób, które ukończyły kurs wprowadzający i chcą kontynuować swoją drogę jogiczną w usystematyzowany sposób oraz dla osób, które chcą dopiero poznać jogę i zobaczyć, jak wyglądają u nas zajęcia.

W trakcie zajęć rozwiniesz swoją praktykę, pogłębiając podstawowe pozycje oraz poznając nowe grupy asan, tj. pozycje brzuszne, balanse oraz warianty pozycji odwróconych. Poczujesz, jak regularna praktyka wpływa na Twój stan psychofizyczny.

JOGA DLA WSZYSTKICH

świadomość – akceptacja – lekkość 

Są to zajęcia dla osób, które praktykują regularnie oraz dla tych, którzy pojawiają się na jodze mniej systematycznie. Prowadzący dostosowuje sekwencję do uczestników. 

Na tej grupie doświadczysz różnorodności w praktyce. Pełen wachlarz sekwencji, raz bardziej intensywnych, raz bardziej regeneracyjnych pozwoli Ci poznać i poczuć wpływ sekwencjonowania na ciało i umysł.

JOGA DLA PRAKTYKUJĄCYCH

uważność – zaangażowanie – zmiana 

Te zajęcia skierowane są do osób, które praktykują regularnie co najmniej 1 rok, są samodzielne w praktyce pozycji odwróconych (salamba sarvangasana, salamba sirsasana) i biorą udział w zajęciach dodatkowych (warsztaty i wyjazdy weekendowe).

Dzięki regularnej praktyce pozycji odwróconych, pozycji bardziej zaawansowanych oraz pranayamy rozwiniesz swoją uważność i poczucie stabilności. Praktyka stanie się Twoim dobrym nawykiem, który będzie wspierał Cię podczas wyzwań dnia codziennego.

TERAPIA BARKÓW

obserwacja-pogłębienie-otwartość

To zajęcia tematyczne, które cieszą się w sezonie jesienno-zimowym dużym zainteresowaniem. I tym razem będą koncentrować się na praktyce angażującej obręcz barkową. Skierowane są do osób, które już miały styczność z jogą i praktykują co najmniej 1 rok lub dla osób, które są po kursie wprowadzających do jogi 

Dowiesz się, jak rozluźnić, jak rozciągnąć i jak wzmocnić barki. Pogłębisz swoją wiedzę jogiczną i anatomiczną oraz czucie w rejonie klatki piersiowej. Poznasz proste sekwencje, które będziesz mógł/ogła wykorzystać podczas codziennej praktyki własnej.

PRANAYAMA

oddech  – witalność – spokój

Pranayama to zajęcia skoncentrowane na budowaniu sekwencji wprowadzających do praktyk oddechowych. To nie tylko leżenie, ale przede wszystkim szukanie połączenia oddechu z ruchem ciała. Na zajęciach pojawią się sekwencje dynamiczne i regeneracyjne.  Zajęcia dedykowane są dla osób, które ukończyły kurs wprowadzający do jogi lub praktykują jogę regularnie od co najmniej 6 miesięcy.

Poznasz warianty regeneracyjne różnych grup asan, co pozwoli Ci doświadczyć ich odżywczego wymiaru. Nauczysz się podstawowych technik oddechowych, które zrównoważą Twoją energię – uspokoisz gonitwę myśli, a w ciele pojawi się rozluźnienie i witalność.

JOGA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI 4-9 LAT

dynamika – moc – rozszerzenie 

Zajęcia jogi dla rodziców z dziećmi (4-9 lat) to ogólnorozwojowe zajęcia z elementami jogi, skupienia i wyciszenia.

Taka formuła spędzania czasu z dzieckiem wzmocni Wasze więzi i pozwoli odreagować stres po całym tygodniu pracy i lekcji. Do tego, Twoje dziecko nauczy się świadomie pracować z ciałem i rozwinie umiejętność koncentracji, która będzie pomocna w życiu codziennym.