Sprawdź grafik i dołącz do nas


PONIEDZIAŁEKjoga dla wszystkich
Iza

joga dla wszystkich
Iza


WTOREK

joga dla wszystkich online
Olajoga dla wszystkich
Ola

joga dla wszystkich
Monika

ŚRODA

wakacyjny kurs wprowadzający
Kasia

joga dla wszystkich
Ola

joga dla wszystkich
OlaCZWARTEK

joga dla wszystkich
Olajoga dla wszystkich
Iza

joga dla wszystkich
Iwona

PIĄTEK


joga dla wszystkich
Kasia
SOBOTA

joga dla wszystkich
nauczyciele KarmaJogi

Na wszystkie grupy obowiązują zapisy poprzez panel klienta. Karnety są ważne od pierwszych zajęć. Na kursy obowiązują zapisy poprzez kontakt@karmajoga.pl.

Cennik


pojedyncze zajęcia
45 zł
karnet 4 wejścia/ 30 dni
160 zł
karnet 8 wejść/ 60 dni
280 zł
karnet 16 wejść/ 90 dni
480 zł
zajęcia indywidualne
200 zł

Opisy grup


KURS WPROWADZAJĄCY

ruch–koncentracja–rozgrzanie 

Dwumiesięczny kurs wprowadzający do jogi. Skierowany do osób, które chcą rozpocząć przygodę z jogą lub potrzebują uporządkować swoją wiedzę jogiczną. Zapisy na kurs odbywają się co 2 miesiące.

Na zajęciach poznasz podstawowe pozycje w jodze, ich ustawienie oraz działanie. Rozwiniesz świadomość swojego ciała poprzez ruch oraz dobry relaks.

JOGA OD PODSTAW

ustawienie–rozciągnięcie–radość 

To zajęcia dla osób, które ukończyły kurs wprowadzający i chcą kontynuować swoją drogę jogiczną w usystematyzowany sposób oraz dla osób, które chcą dopiero poznać jogę i zobaczyć, jak wyglądają u nas zajęcia.

W trakcie zajęć rozwiniesz swoją praktykę, pogłębiając podstawowe pozycje oraz poznając nowe grupy asan, tj. pozycje brzuszne, balanse oraz warianty pozycji odwróconych. Poczujesz, jak regularna praktyka wpływa na Twój stan psychofizyczny.

JOGA DLA WSZYSTKICH

świadomość–akceptacja–lekkość 

Są to zajęcia dla osób, które praktykują regularnie oraz dla tych, którzy pojawiają się na jodze mniej systematycznie. Prowadzący dostosowuje sekwencję do uczestników. 

Na tej grupie doświadczysz różnorodności w praktyce. Pełen wachlarz sekwencji, raz bardziej intensywnych, raz bardziej regeneracyjnych pozwoli Ci poznać i poczuć wpływ sekwencjonowania na ciało i umysł.

JOGA DLA PRAKTYKUJĄCYCH

uważność–zaangażowanie–zmiana 

Te zajęcia skierowane są do osób, które praktykują regularnie co najmniej 1 rok, są samodzielne w praktyce pozycji odwróconych (salamba sarvangasana, salamba sirsasana) i biorą udział w zajęciach dodatkowych (warsztaty i wyjazdy weekendowe).

Dzięki regularnej praktyce pozycji odwróconych, pozycji bardziej zaawansowanych oraz pranayamy rozwiniesz swoją uważność i poczucie stabilności. Praktyka stanie się Twoim dobrym nawykiem, który będzie wspierał Cię podczas wyzwań dnia codziennego.

JOGA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI 4–9 LAT

dynamika–moc–rozszerzenie 

Zajęcia jogi dla rodziców z dziećmi (4–9 lat) to ogólnorozwojowe zajęcia z elementami jogi, skupienia i wyciszenia.

Taka formuła spędzania czasu z dzieckiem wzmocni Wasze więzi i pozwoli odreagować stres po całym tygodniu pracy i lekcji. Do tego, Twoje dziecko nauczy się świadomie pracować z ciałem i rozwinie umiejętność koncentracji, która będzie pomocna w życiu codziennym.