Sprawdź grafik i dołącz do nas


PONIEDZIAŁEK
joga dla wszystkich
Iza

joga dla wszystkich
Iza

WTOREK

joga dla wszystkich
Ola

joga dla wszystkich
Ola

joga od wszystkich
Monika

ŚRODAjoga dla wszystkich
Ola

joga dla wszystkich
Ola

CZWARTEK

joga dla wszystkich
Olajoga dla wszystkich
Iza

joga od podstaw
Iwona

Na wszystkie grupy obowiązują zapisy poprzez panel klienta. Karnety są ważne od pierwszych zajęć. Na kursy obowiązują zapisy poprzez kontakt@karmajoga.pl.

Cennik


Pojedyncze zajęcia
45 zł
Karnet 30 dni - 4 wejścia
150 zł
Karnet 30 dni - 6 wejść
180 zł
Karnet 30 dni - 8 wejść
210 zł
Karnet 120 dni - 24 wejść
540 zł

Opisy grup


KURS WPROWADZAJĄCY
ruch – koncentracja – rozgrzanie 

Dwumiesięczny kurs wprowadzający do jogi. Skierowany do osób, które chcą rozpocząć przygodę z jogą lub potrzebują uporządkować swoją wiedzę jogiczną. Zapisy na kurs odbywają się co 2 miesiące.

Na zajęciach poznasz podstawowe pozycje w jodze, ich ustawienie oraz działanie. Rozwiniesz świadomość swojego ciała poprzez ruch oraz dobry relaks.

JOGA OD PODSTAW
ustawienie – rozciągnięcie – radość 

To zajęcia dla osób, które ukończyły kurs wprowadzający i chcą kontynuować swoją drogę jogiczną w usystematyzowany sposób oraz dla osób, które chcą dopiero poznać jogę i zobaczyć, jak wyglądają u nas zajęcia.

W trakcie zajęć rozwiniesz swoją praktykę, pogłębiając podstawowe pozycje oraz poznając nowe grupy asan, tj. pozycje brzuszne, balanse oraz warianty pozycji odwróconych. Poczujesz, jak regularna praktyka wpływa na Twój stan psychofizyczny.

JOGA DLA WSZYSTKICH

świadomość – akceptacja – lekkość 

Są to zajęcia dla osób, które praktykują regularnie oraz dla tych, którzy pojawiają się na jodze mniej systematycznie. Prowadzący dostosowuje sekwencję do uczestników. 

Na tej grupie doświadczysz różnorodności w praktyce. Pełen wachlarz sekwencji, raz bardziej intensywnych, raz bardziej regeneracyjnych pozwoli Ci poznać i poczuć wpływ sekwencjonowania na ciało i umysł.

JOGA DLA PRAKTYKUJĄCYCH

uważność – zaangażowanie – zmiana 

Te zajęcia skierowane są do osób, które praktykują regularnie co najmniej 1 rok, są samodzielne w praktyce pozycji odwróconych (salamba sarvangasana, salamba sirsasana) i biorą udział w zajęciach dodatkowych (warsztaty i wyjazdy weekendowe).

Dzięki regularnej praktyce pozycji odwróconych, pozycji bardziej zaawansowanych oraz pranayamy rozwiniesz swoją uważność i poczucie stabilności. Praktyka stanie się Twoim dobrym nawykiem, który będzie wspierał Cię podczas wyzwań dnia codziennego.

JOGA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI 4-9 LAT

dynamika – moc – rozszerzenie 

Zajęcia jogi dla rodziców z dziećmi (4-9 lat) to ogólnorozwojowe zajęcia z elementami jogi, skupienia i wyciszenia.

Taka formuła spędzania czasu z dzieckiem wzmocni Wasze więzi i pozwoli odreagować stres po całym tygodniu pracy i lekcji. Do tego, Twoje dziecko nauczy się świadomie pracować z ciałem i rozwinie umiejętność koncentracji, która będzie pomocna w życiu codziennym.