Kursy jogi metodą Iyengara w Katowicach


Wzmocnij ciało!

 

Kochani!

Niebawem rozpoczniemy zapisy na wieczorny kurs wprowadzający (październik/listopad).

Zapraszamy!

Wybierz odpowiedni kurs dla siebie, w zależności od tego, w jakich godzinach pracujesz i ile czasu chcesz przeznaczyć na praktykę! My na zajęciach na pewno zadbamy o Twoje samopoczucie, bo dobry ruch wspiera kondycję psychofizyczną, w szczególności jesienią, kiedy słońca jest coraz mniej a dni są coraz krótsze!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się w zakładce ZAPISY.

 

Poniżej kilka informacji o naszych kursach KarmaJogowych…
————————————————————————–

DLA KOGO?

Kurs skierowany jest do osób, które jeszcze nie miały styczności z jogą w praktyce lub od niedawna uczestniczą w zajęciach i chcą usystematyzować swoją praktykę i wiedzę.

CO ZYSKASZ?

Podczas kursu poznasz podstawowe pozycje w jodze i najważniejszą pracę w każdej z nich. Nauczysz się kilku skutecznych technik relaksacyjnych oraz oddechowych. Wzmocnisz i uelastycznisz swoje ciało, co poprawi Twoją kondycję i korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. A dzięki regularnej praktyce pogłębisz i rozwiniesz kontakt ze sobą.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ KURS W NASZEJ SZKOLE?

Jesteśmy kameralną szkołą jogi i zajęcia prowadzimy dla małych grup (maks. 12 osób). Umożliwia to dobry kontakt z nauczycielem i daje możliwość uważnej korekty. Zajęcia prowadzimy w metodzie Iyengara. Uczy ona świadomego ruchu i precyzji ustawienia w pozycji, wpływając dzięki temu korzystnie na wydłużenie kręgosłupa. Na zajęciach korzysta się często z różnych pomocy, budząc konkretne miejsca w ciele i dając możliwość praktyki tak naprawdę w każdym wieku i prawie w każdym stanie zdrowia. Duży nacisk kładzie się na indywidualne podejście oraz dostosowanie praktyki do sytuacji, np. pogoda, pora dnia, menstruacja, ból głowy, itp. Podczas kursu uczestnicy otrzymują od nas na każdych zajęciach planszę oraz naklejki, które w efekcie stworzą sekwencję do praktyki własnej. Będzie ona dobrą podstawą do samodzielnej praktyki. Nieobecność na zajęciach z kursu zawsze można odrobić na zajęciach ogólnych z grafiku. Daje Ci to możliwość wykorzystania wszystkich zajęć.

Rozpocznij swoją przygodę z jogą w KarmaJodze i dołącz do naszej społeczności!

Zapraszamy serdecznie!

Ola & Zespół KarmaJogi